Hübriidtelefon

Kasutame igapäevaselt tööasjus suhtlemiseks nii mobiiltelefoni, lauatelefoni, paljud ka isiklikku Skype-kontot ning erinevaid sotsiaalmeedia kanaleid. Kõik on eraldi süsteemid, ühildumine puudub. Nüüd on olemas uute võimalustega hübriidtelefon Wildix – kogu ärisuhtlus ühes tervikus!

 

Hübriidtelefon on ühine nimetaja Unified Communication & Collaboration lahendustele, mis tagavad kaasaegse, lihtsa ja turvalise töökeskkonna. Ühe numbri põhine hübriidtelefoni lahendus seob tööalase suhtluse nii laua- ja mobiiltelefonist kui arvutist ühtseks tervikuks. Telefoninumbri kellaajaline juhtimine koos lihtsama kõneringi, kõnepostkasti ja kõnesalvestusega on hübriidlahenduse standardteenused. Saabunud sõnumi, kõnesalvestuse või vastamata kõne info saatmine e-posti aadressile kuuluvad Wildix hübriidtelefoni lahenduse baaspaketti. Äripaketti lisanduvad suhtlus veebist ja arvutiekraani jagamist võimaldav videokõne. Hübriidtelefoni lahendusele saab lisada kesktasemel kõnekeskuse võimalused.

 

Baaspaketis sisalduv arvutist, VoIP lauatelefonilt või mobiiltelefoni Äppi kaudu tehtud kõnesalvestuse olemasolu on üha enam nõutud lisateenus. Arvuti kõnelogist või interneti lehelt lihtne click-to-dial numbri valimine lisab mugavust, ükskõik millist tüüpi telefoni kasutajale. Lahenduse sisene chat, e-meeldetuletuste ja post-it märkmed pakuvad hinnas sisalduvaid lisavõimalusi. Äripaketis e-kalendriga sidumine edastab automaatselt nii kasutaja enese kui kolleegide olekuinfot (vaba, kinni, koosolekul, puhkusel, lõunal, kõneleb) koos e-kalendrist pärit või käsitsi sisestatava lisa- ja asukohainfoga. Äripaketis sisalduv Collaboration töökeskkond hübriidlahenduse osana võimaldab e-kalendri kutsena algatada telefoni- ja videokonverentse, jagada dokumente ning ekraani. Turvalisuse tagab, et kõikidest tegevustest hübriidtelefonidega säilivad keskkonnas logid ja soovi korral salvestused.

Seotud lahendused