Videokonverents

Tänapäevase kommunikatsiooni üheks kasvavaks trendiks on videokonverents. Wildix ubiConf lahendus võimaldab ühe, kahe või enama osapoolega videokonverentsi e-kirja/e-kalendri kutsega hõlpsalt kokku kutsuda ning osaleda selles kaameraga varustatud arvutist, nutiseadmest või koosolekuruumis asuvast spetsiaalsest videolahendusest.

 

Vaata ülevaatlikku videotutvustust:

 

 

Wildix ubiConf lahenduse enim kasutatud lisavõimaluseks on koosoleku heli ja video salvestamine. Ükskõik mitme osapoolega videokonverentsi salvestuse lõpus on suuremahulist faili võimalik kas kohe või hilisemalt alla laadida, edastades soovi korral kõigile huvilistele e-kirjaga unikaalse veebiaadressi. Täiendava võimalusena saab videokonverentsi ka reaalajas vaatamiseks üle kanda ehk stream' ida YouTube või Facebook keskkonnas, mille kohta videoõpetus on leitav  siit

 

Esecom on koostanud klientidele "võtmed kätte" pakkumise avatud, mitmekesisele ja professionaalsele videokonverentsi täislahendusele nõupidamiste ruumi ja töötajate personaalarvutitesse. Tutvu Esecomi videokonverentsi lahenduse pakkumisega siin.

 

Rohkem infot infot videokonverentsi lahenduse kohta inglise keeles on leitav siit.

Seotud lahendused