E-pood

Sisene e-poodi

Meil on hea meel teatada, et aasta alguses avasime uue veebipoe! Kui siiani pidi ostude tegemiseks meiega telefoni või e-kirja teel ühendust võtma, siis nüüd saab kõik ostud kontaktivabalt e-poes teha. Meil müüdavaid tooteid on võimalik otse e-poest osta nii arve kui ka pangalingiga. Toodete valik ulatub kõrvaklappidest, videotehnikast ja telefonidest, lisaseadmete ja muude väikeste tehnikavidinateni. Samuti on avatud leiunurk, kuhu lisame tooteid, mida võib-olla enam kuskilt mujalt saada ei ole.

 

Miks osta Esecomi veebipoest?

 

  • Olenemata toodete avalikule müügile e-poes, paneme ka edaspidi rõhku personaalsele teenindusele ja kõiki seadmeid on võimalik tulla meie juurde vaatama ja katsetama.
  • Muidugi anname omalt poolt ka tehnilist nõu ja aitame valida parima ja sobivaima seadme, mis vastab just sinu äri vajadustele.
  • Wildixi toodetele kehtib 5-aastane garantii.
  • Lisaks on võimalik Wildixi seadmeid ka rentida – hea võimalus alustavale ärile või neile, kes tahavad lihtsalt midagi uut katsetada, kuid ei ole veel ostus kindlad.

Miks tegime e-poe?


E-pood annab klientidele võimaluse tooteid visuaalselt näha ja küsida tootevaliku kohta, mis pole kohtumistel jutuks tulnud. Samuti saab klient valida erinevate makseviiside vahel – makse pangalingi, krediitkaardi või arvega.

 

Miks selline lahendus?

 

Otsustasime lahendusena kasutada Voog platvormi, et eelistada kodumaist toodet ning luua kasutaja jaoks võimalikult lihtne ja loogiline veebipood. Soovime kõigepealt vaadata ja veenduda, et lahendus on meie klientidele vastuvõetav ja vajalik, seejärel saame juba mõelda uue ja funktsionaalsema lahenduse/platvormi peale.

Seotud lahendused