Wildix kaugtöö eripakkumine

Proovi nüüd Wildixi kaugtööd 6 KUUD TASUTA!


Wildix on uus mugav ja lihtne tööalane suhtluskeskkond, mis võimaldab luua kuni 25 osalejaga videokõne, jagada ekraani ja faile, edastada koos kommentaaridega olekuinfot, kasutada chat’i ning helistada otse veebilehitsejast või nutitelefoni äpist.


Wildixi kaugtöö eripakkumine võimaldab uutel klientidel kuni 31.03.2020 nende võimaluste kasutamiseks avada piiramatul arvul UC-Business litsentse, mis on tasuta kasutamiseks kuni 2020. a septembri lõpuni! Pakkumisega ei kaasne jätkamiskohustust ega tähtajalist lepingut. NB! UC-Business litsentse saab tasuta juurde lisada kuni märtsi lõpuni! Alates aprillist lisatavate täiendavate litsentside eest tuleb maksta Wildixi hinnakirjas toodud tasu.


Wildix UC-Business litsentside aktiveerimine e kontode loomine videokonverentsiks ja sisesuhtluseks on tasuta. Soovitame juurde ka kaugtööks sobivaid seadmeid.


Telli kohe, kirjutades meile  või helistades +372 602 5910. Kui lisate e-kirja kasutajate ning soovitud domeeni nime (domeeninimi.wildixin.com), siis aktiveerime kontod tavatööajal (E–R 9–17) ÜHE tunniga!

 

 

Telefoninumbrite liitmine Wildixiga


Täiendava litsentsitasuta saab Wildixiga liita laua- ning mobiiltelefoni numbreid, luua kõnekeskuse ning kasutada uut otsekõne veebist võimalust. Kõik UC-tüüpi litsentsi kasutajad saavad algatada ja vastu võtta numbripõhiseid tavakõnesid veebibrauserist, nutiseadme äpist ja/või VoIP- ning analooglauatelefonilt. Wildix pakub oluliselt rohkem kui teised kaugtöö platvormid. Kõnede käsitlus Wildixis pakub: kõne edasisuunamise võimalust, kõne suundumist etteantud tingimustel (nt: kinni, ei vasta, alati 17 sek pärast vms), kõnesalvestust, järjekorda ja teateid, kellaajalist juhtimist, kõnelogi, kõigi kasutajate ja klientide mobiil- ja fiksnumbrite äpist kättesaadavust jpm. Wildix on sideoperaatorist sõltumatu – liita saab nii kasutuses olevaid kui uusi telefoninumbreid, see võtab aega 3–10 päeva.

 

Liitke kohe laua- või mobiilinumbrite kõned ühte süsteemi Wildix kaugtöö lahendusega!


Teie käsutuses on uued võimalused ning vähendate jooksvalt kõneside kuutasusid!

 

Telefoninumbrite liitmise pakkumine

 

Kõigile Wildix kaugtöö eripakkumisega liitunud klientidele kehtib telefoninumbrite ja kõnekeskuse teenustasudele täiendav allahindlus Wildix hinnakirjas loetletud teenustöödest (Local services):

  •  märts-aprill 2020 – allahindlus 70%
  •  mai-juuli 2020 – allahindlus 50%
  •  august-september 2020 – allahindlus 30%

 

NB! Hakka Esecomi sõbraks Facebookis ning saad lisaks veel 5% allahindlust!

 

Unusta keerulised ja ebamugavad lahendused ning too juba täna töönumbrid Wildixisse! Kogu suhtlus ühes töövahendis!

 

Küsi lisa  või helista kohe +372 602 5910.

Seotud lahendused