Wildix kaugtöö

Wildix - tõenäoliselt parim kaugtöö lahendus

Isiklik suhtlus toimub paljudes erinevates kanalites.

Töösuhtluseks on Wildix!

 

  • videokõne ja -konverents

        - salvestus ja voogedastus

        - faili- ja ekraanijagamine

  • kaasaegne veebipõhine kõneside:

        - äpp ja veebitelefon

                * numbri- ja nimeinfo

                * olekuinfo: kohal, eemal, hõivatud

                * kõik kolleegide telefoninumbrid alati käepärast

  • telefonid, terminalid ja kõrvaklapid
  • klassikaline kõneside

Wildix kaugtöö on kaasaegne terviklahendus tööalaseks suhtlemiseks. Videokonverents, ekraanijagamine ja helistamine koos paljude lisavõimalustega on tehtud kasutajatele tõeliselt lihtsaks. Milleks kasutada eraldi keskkondi, programme, allalaetavaid tarkvarasid, isiklikke kontosid, mis ei ole lisaks keerukusele ka omavahel ühildatavad?

 

 

Wildix sobib töösuhtlusel kõigile, kes leiavad, et omavaheline suhtlus, suhtluskanalid ja kolleegidega info jagamine peab olema lihtsal moel korraldatud ning parimal viisil kättesaadav.


Vajutades Chrome’i veebibrauseri päises W-ikooni, avanevad kasutajale kõik Wildixi tegevused. Unikaalse liikumisvabaduse annab juurde nutitelefoni äpp, mis võimaldab töölauast eemale liikudes endaga kaasa võtta ka arvutis või lauatelefonis toimuva käimasoleva kõne. Lisaks saab äpiga helistada, teha videokõnet, salvestada kõnet, näha kolleegide olekuinfot reaalajas ning kanda alati kaasas kõiki kolleegide mobiiltelefonide numbreid, mis on Wildixis kirjeldatud.


Wildixi eeliste kohta saate täiendavalt lugeda Äripäevas avaldatud artiklist.

Küsi julgelt kirjutades  või helista vajutades Wildix Kite abil veebilehelt tehtava tasuta kõne nupule (all vasakus nurgas).

Seotud lahendused