Kõned kaugtöös

Wildix lahendus on välja kasvanud soovist teineteise kättesaadavus ja kõnelemine võimalikult mugavaks ja lisalahendusi pakkuvaks muuta. Sellest lähtuvalt ei toimu telefoninumbrile valitud kõne mitte ainult kontoris olevast VoIP SIP-lauatelefonilt või hotellitubade analoogtelefonidelt, vaid samaväärselt ka kaugtööna kõrvaklappidega Chrome’i veebibrauserist arvutis, nutiseadme äpist või juhtmevabast lauatelefonist. Kõnesid saab nii suunata, noppida kui ka katkestamata ühelt seadmelt teisele üle kanda. Soovi korral on võimalik kõnesid erinevatel viisidel salvestada.

 

Täiendavalt pakub Wildix unikaalset võimalust globaalsetest numbri-ja nimeraamatutest otsida erinevaid seoseid ning kuvada seeläbi lisaks numbrile ka helistaja nime. Lisaks on tänu sisesele Wildixi telefoniraamatule ükskõik millise terminaliga helistama asudes võimalik valida iga kirje kohta just helistamiseks sobivaim number, nt kolleegi mobiiltelefoninumber. Nii on ka kaugtöötajal alati kolleegide ja partnerite nime- ning mobiiltelefoninumbrite info arvutist või äpist saadaval ja kasutamisvalmis.

 

Lisaks pakub Wildix uudse lahendusena võimalust tekitada avalikult veebilehelt ilma numbrit näitamata tasuta otsekõne, kas soovitud ettevõtte töötajale või kõnekeskusesse.

Seotud lahendused