Konverentstelefonid

Parima helikvaliteedi tagamiseks mitme osaleja ja rääkijaga konverentskõnede korral kasutatakse spetsiaalseid konverentstelefone. Konverentstelefone on nii statsionaarseid kui laadimisaluse lähipiirkonnas (20-50 m kontoris) vabalt liigutatavaid mudeleid. Konverentstelefonid sisaldavad endas mitmeid suundmikrofone (mis summutavad taustaheli ja kaja) ning kvaliteetset valjuhääldit, mis suurtes ruumides tagab puhta heli kuuldavuse. Parima helikvaliteedi tagamiseks suurtes ruumides, saab lisada konverentstelefonidele kas juhtmega või juhtmevabu mikrofone. Konverentstelefonid on loodud sidesüsteemidega ühendamiseks nii analoog- kui ka VoiP liideste kaudu.


         

          

 

          * MiVoice S850i Wireless Conference Phone (Aastra S850i)

 

          * MiVoice Video Phone

 

IP konverentstelefonid Mitel MiVoice seeriast ning analoogühendusega Konftel konverentstelefonid on universaalsed. Seadmed ühilduvad tehniliselt nii ettevõtete ja asutuste telefonikeskjaamade kui sideoperaatorite pilveteenuse põhiste VoIP liidestega.

 

Mitel MiVoice S850i (Aastra S850i) juhtmevaba konverentstelefon võimaldab eraldiseisvate mikrofonide ja valjuhääldiga liikuda laadimisalusest siseruumides kuni 50 m kaugusele, mis on võimaldanud mitmetel klientidel jagada ühte seadet mitmetes nõupidamisruumides või kabinetides. Mitel MiVoice S850i on hea lahendus juhuks, kui konverentskõne osapooli soovitakse kokku kutsuda ilma teisi ruumis viibijaid häirimata. Samuti võimaldab lahendus juurde liita täiendavaid mikrofone, mida saab kinnitada parima helikvaliteedi tagamiseks esitleja rinda või kuuereväärile. Videoülevaade Mitel S850i võimalustest on leitav siit.

 

Miteli MiVoice Conference Phone võimaldab tänu ringikujuliselt paigaldatud 16 mikrofonile kõrgetasemelist helikvaliteeti koos taustamüra summutamisega. Konverentstelefoni käsitlemise ja konvernetskõne kokkukutsumise teeb imelihtsaks Android nutitelefonidest tuntud käsitlusloogika esile tooduna suurel puutetundlikul ekraanil. Seadme eeliseks on võimalus edastada ja kuvada konverentskõne ajal dokumente või fotomaterjali kas ettevõtte siseserverist, üldlevinud pilvelahendustest või näiteks Dropboxist. Lühiülevaade videoklipina telefoni võimalustest on leitav siit.

 

Seotud lahendused