Kõrvaklapid

Kõrvaklappide pakkumist küsi e-kirjaga aadressilt sales@esecom.ee või helista 6025900. Kõrvaklappide hinnad on toodud siin.

 

Tavakasutaja USB-kõrvaklapid (baastaseme kõrvaklapid) sobivad neile, kes kasutavad kõrvaklappe vahetevahel, näiteks arvuti kaudu konverentskõnedest osavõtjad. Lihtsamal Plantronics Blackwire C300 seerial on švammist kuularikatted. Teistel Blackwire seeria kõrvaklappidel on tavapärasest suuremad kuularid, mis on kaetud nahast kattega. Kõik Blackwire seeria kõrvaklappide mikrofonid on taustamüra summutava funktsionaalsusega.

 

 

 

Kesktasemele pakume Wildix seeria kõrvaklappe. Ülepea käiva võruga varustatud ühe ja kahepoolsed Wildix kõrvaklapid ühilduvad erinevate arvutite ja mobiiltelefonidega komplektis kaasas oleva kolme ühenduslüliga: USB liidese, 3,5mm pulkpistiku või lauatelefonidele sobiva RJ-9 ühendusliidesega. Ühepoolne Wildix BT kõrvaklapp ühildub BT 4.0 tehnilise lahenduse abil nii Wildixi tipptaseme lauatelefonide kui ka erinevate Bluetooth seadmetega, nagu näiteks IPhone ja Android mobiiltelefonid ning sülearvutid. Wildix kõrvaklappidel on nahast kuularikatted ning taustamüra summutavad mikrofonid. Rohkem infot on leitav siit.

 

Tipptaseme kõrvaklapid Plantronics EncorePro ja SupraPlus seeriatest on kõrge kvaliteediga ja vastupidavad töövahendid aastateks. Kõrvaklappide väljatöötamisel on arvestatud ergonoomilisuse ning võimalikult kerge kaaluga. Encore ja SupraPlus seeria kõrvaklapid on heli- ja koostekvaliteedi ning mugavuse tõttu mõeldud kõne- või kontaktikeskuse töötajatele igapäevaseks kasutamiseks. EncorePro ja SupraPlus seeria kõrvaklappidele peab eraldi juurde soetama USB- ühendusjuhtme arvutiga ühendamiseks või U10P liidesjuhtme lauatelefoniga ühendamiseks. Kõrvaklappe saab Y-juhtme abil kasutada paralleelkuulamiseks ja abistamiseks. Spetsiaalne SupraPlus D261N/D251N (USB) mudel on komplekteeritud koheselt arvutiga töötamiseks poolitatava USB liidesega (DA45).

 

 

Plantronics EncorePro HW510/520

 

  Juhtmevabadest kõrgekvaliteetsetest kõrvaklappidest pakume Plantronics SAVI 700 seeria tooteid, mis tagavad tänu DECT tehnoloogale suure tegevusraadiuse (siseruumides kuni 50m) ning EHS adapterkaabli (APS, APV, APC) lisamisel ka kõnele vastamise võimalust kõrvaklapilt, s.t. kas VoIP lauatelefonilt või näiteks arvutist eemal olles. Plantronics SAVI seeria ühildub enamike tootjate VoIP lauatelefonide ja  sülearvutitega. Plantronics SAVI 700 seeria eeliseks on ka pikk aku vastupidavus, mis võimaldab kasutajal ka terve tööpäeva kõrvaklappidega rääkida, ilma akut laadimata. Plantronics SAVI 710 mudel on ühepoolne ning nahast kuularikattega. Plantronics 720 mudel on kahepoolne. Lisatäht -M tähendab toodete ametlikku sertifitseeritust Microsofti lahendustega.


  Tavakasutajale mõeldud kahepoolsed ja suure kõrva katvusega Plantronics Voyager Focus B825-M juhtmevabad kõrvaklapid kasutavad ühenduse pidamiseks arvuti või mobiiltelefonidega Bluetooth tehnoloogiat. Tegevusraadius on kuni 10 meetrit, mis on enamjaolt piisav väike-või kodukontorites.

   

   

 • Plantronics SAVI 700
 • Plantronics Voyager Focus B825-M
  Voyager Focus B825-M võimalusi tutvustav 2,5 min videoklipp on toodud siin:

Seotud lahendused