Meeskond

Väino Reintamm - Tegevjuht

 

Väino poolt soovitatud sidelahendused on kasutusel paljudes asutustes ning ettevõttetes. Valdkonna integratsiooni- ja eriprojektide nõustamisega on Väino tegelenud enam kui 25 aastat. Uued tehnilised võimalused ning asjakohased klientide soovid panevad sageli Väinol mõttelennu tööle ning silma särama. Väino loodud täislahenduste puhul võib alati kindel olla, et tähelepanu on pööratud nii suurele pildile kui väikestele detailidele.

 

Urmas Ruus - Müügijuht

 

Urmas suhtleb klientidega ning pakub välja uusi lahendusi. Tööalaseks tõhusaks suhtlemiseks on maailmas palju huvitavat ja kaasaegset tarkvara. Võimaldades nii organiseeritud kõnekäsitlust kui süsteemset klienditeenindust koos chati, videokõne, ekraanijagamise või CRM integratsiooniga. Aktiivne ning positiivne suhtlus koos valdkonna põhjaliku tundmisega on Urmase eestvedamisel taganud Esecomi klientidele igapäevaselt väärtust loovad lahendused ning meeldiva pikaajalise koostöö.

Vika Saks - Büroojuhataja

 

Vika valdkonnaks on kliendikontaktidele vastamine ning kontoriga seotud paljude tegevuste organiseerimine. Vika koordineerib ka arvete ning lao ja kaupade lähetamiste valdkondi. Vika mitmekülgne abi ning täpsus erinevates tegevuses on alati taganud Esecomile hea koostöö nii omavahel kui kõikide klientide ja partneritega.

Meelise Org – Tehniline ekspert

 

Meelis on spetsialiseerunud standardlahenduste edasiarendustele ning kliendisoovide järgi kohandamisele. Kõne- ja kontaktikeskuste valdkonnas läheb erilahenduste loomise oskust ja kogemust igapäevaselt vaja üha enam.

Tehnoloogia võimaldab paljut ning Meelis koos suure sisemise huviga võtab rõõmuga iga uut kliendi erisoovi kui järjekordset põnevat väljakutset, tagades seeläbi uudse ning parima soovitud tulemuse.

Jake Rahu – Tehniline ekspert

 

Jake tegeleb igapäevase tehnilise tugiteenuse pakkumise ning klientide nõustamisega, enamjaolt kõnekeskuste valdkonnas. Väga hea suhtleja ning kiire tegutsejana suudab Jake klientidele pakkuda alati heal tasemel reageerimist ning nobedat muudatuste elluviimist.

Jake poolt teostatud tööd on sageli pälvinud klientidelt väga head tagasisidet, mis on lisaks Jakele sageli ka väärt tunnustuseks tervele Esecomi meeskonnale.

 

Seotud lahendused