Seadmed

Kaugtööks Wildixiga pakume mitmeid väga laialt levinud seadmeid.

 

konverentsiseadmed

Wildix Huddle’i maksumus on 479 eurot + km.

 

Wildix seadmetel on garantii 5 aastat! Telli kohe e-kirjaga:

 

* Personaalne või väikese nõupidamisteruumi konverentsiseade Wildix Huddle edastab videokonverentsis osalejast teistele osapooletele kõrge kvaliteediga lainurkpildi ja heli. Lisaks kuuleb teisi osapooli valjuhääldist väga hästi. Huddle ühildub väga lihtsalt USB-liidesega arvutiga. Seadet saab kasutada ka kõikide teiste kaamerat ja mikrofoni nõudvate videokonverentsi- või otsesuhtlusvahendite platvormidega (nt Skype, Teams, Zoom, Polycom, Cisco, Messenger jms).

 

* Wildix ubiconf-Voice / Wizyconf-Voice ehk Speakerphone konverentsiseade on loodud parema heli püüdmiseks ja tekitamiseks väikestesse ja keskmise suurusega nõupidamisruumidesse. Seade ühildub kõikide arvutitega USB-kaabli kaudu ning seadme sees olevad akud peavad ilma arvutist USB kaudu laadimata vastu kuni 4 tundi. Wildix ubiconf-Voice on sobilik töövahend heli püüdmiseks kolme seadmes olevasse mikrofoni kuni 3 meetri kauguselt. Täiendava lisamikrofoni liitmine seadmele tagab kvaliteetse heli püüdmise kuni 8 meetri ulatuses. Seadet saab kasutada ka kõikide teiste kaamerat ja mikrofoni nõudvate videokonverentsi- või otsesuhtlusvahendite platvormidega (nt Skype, Teams, Zoom, Polycom, Cisco, Messenger jms).

Rohkem infot ubiconf-Voice/Wizyconf-Voice konverentsiseadme kohta on leitav tootja kodulehelt siit.

 

 

* PUAS videokaamera PUS-V200C on monitorile üla- või alaserva kinnitatav väike kaamera koos mikrofoniga.

 

PUAS videokaamera maksumus on 350+km.

 

kõrvaklapid

ERINEVATE LIIDESTeGA (OTSIKUTEGA) KÕRVAKLAPID

 

Wildix WHS-Mono maksumus on 106 eurot + km.

Wildix WHS-Duo maksumus on 121 eurot + km.

Wildix WHS-BT maksumus on 145 eurot + km.

Wildix seadmetel on garantii 5 aastat! Telli e-kirjaga:

 

Wildix kõrvaklapid on taustamüra summutava funktsiooniga. Ühepoolsed WHS-MONO, kahepoolsed WHS-DUO ja juhtmevabad WHS-BT kõrvaklapid on kerge peavõruga. Komplektis on kaasas nii USB-, 3,5mm pulkpistiku- kui Wildix lauatelefoni RJ standardi ühendusjuhtmed. Lisaks on kõrvaklappide komplektis nii nahk-kui svammkatted.

 

Ühepoolsed juhtmevabad Wildix WHS-BT kõrvaklapid ühilduvad ilma eraldi adapterita vaid nutitelefoni ja Wildix laua- ning kanatvate telefonidega. Arvutiga ühendamiseks vajab WHS-BT täiendavalt Plantronics või Jabra juhtmevaba ühendusliidest.

 

 

* PLANTRONICS HW-SEERIA poolitatava juhtmega kõrvaklapid on Plantronicsi tippmudelid, mida kasutavad igapäevatöös suur osa kõnekeskuseid. Plantroncis HW-seeria kõrvaklapid on kerged, svammkattega ning väga hea helikvaliteediga. Kõrvaklappides kasutatakse spetsiaalset tugevdusega kaablit, mis tagab parema vastupidavuse.

Enamlevinud on HW510 ja HW520 mudelid QD-otsikuga, millele tuleb siis vastavalt ühendussoovile, arvutisse või telefoni, juurde osta eraldi Plantronics ühendusliides.

 

Plantronics HW510 maksumus ilma ühendusliideseta on 97 eurot + km

Plantronics HW520 maksumus ilma ühendusliideseta on 98 eurot + km

 

LIIDESED QD-ostsikuga KÕRVAKLAPPIDELE

 

* Kõrvaklappide ja lauatelefoni vaheline ühendusliides Plantronics U10P-juhe (RJ pistik) maksumus on 18 eurot +km.

* Kõrvaklappide ja arvuti (USB) vaheline ühendusliides Plantronics DA80, regulaatoriga juhtmel maksumus on 79 eurot +km.

 

* Kõrvaklappide ja mobiiltelefoni vaheline ühendusliides pulkpistikuga Plantronics QD-2,5mm või QD-3,5mm maksumus on 25 eurot +km.

 

 

Juhtmevabad kõrvaklapid

* Juhtmevabad Plantronics Voyager Focus B825-M kahepoolsed kõrvaklapid on ideaalseks töövahendiks, kui soovitakse kaug- või individuaalseks tööks kasutada kõrgekvaliteedilist heli, 10m raadiuses liikumisvabadust arvutist ning head funktsionaalsust. Kõrvaklapi kõrvaosa pealt saab iga kasutaja helitugevust reguleerida, mikrofoni mute asendisse lülitada ning kõnesid vastu võtta. Mürasummutav mikrofon on võimalik välja lülitada, kui kõrvaklapid on kasutajal peast võetud ning lauale asetatud.

Ka kõiki Plantornicsi kõrvaklappe saab kasutada erinevate videokonverentsi- või otsesuhtlusvahendite platvormide (nt Skype, Teams, Zoom, Polycom, Cisco, Messenger jms) ja nutitelefonidega ning ka arvutist näiteks muusika kuulamiseks või filmide vaatamiseks.

 

Plantronics Voyager Focus B825-M hind on 175 eurot + km.

 

USB-LIIDESEGA KÕRVAKLAPID

* Poly EncorePro320 – tavalise USB ehk USB-A liidese ja taustamüra summutava mikrofoniga kahepoolsed kõrvaklapid. Kuularitel on svammkate ning juhtmel helitugevuse regulaator ja mikrofoni vaigistamise ehk mute’i nupp. Kõrvaklappide konstruktsioon on kerge ning need istuvad pea ümber mugavalt, rõhumata liigselt kõrvadele. Sobiv töövahend kasutajale, kel on vaja mõned korrad päevas osaleda arvutist videoseansil või konverentskõnes.

 

 

Poly EncorePro320, kahepoolne, maksumus 82 eurot + km

 

* Plantronics C5220 mudel on suure kõrvakattega, mis takistab ümbritseva taustamüra jõudmist rääkija kõrvadesse. Kõrvaklapi mikrofon on taustaheli summutava funktsiooniga. Kõrvaklappidel on juhtmel helitugevuse regulaator ja juhet saab poolitada, ühendamaks 3,5mm pulkpistikuna näiteks mobiiltelefonidega.

 


Plantronics C5220, kahepoolne, maksumus on 89.00+km

 

Seotud lahendused