Ticketing ja CRM

Kliendipöördumise haldamise süsteemi nimetatakse Ticketingiks või piletite süsteemiks.

Ticketingi süsteemi kasutamine tagab selle, et ükski kliendi pöördumine ei jääks tähelepanuta. Samuti välistatakse olukord kus ühe pöördumisega tegelevad samal ajal mitu töötajat, sest ticket saab olla korraga ainult ühe inimese käes. Avatud protokollid võimaldavad integreerida kliendipöördumiste töövahendeid CRM andmebaasidega.

 

Esecom pakub lahendusi peamiselt kolme erineva süsteemi baasil:  

  • ZenDesk koos Wildixiga võimaldab liita ja käsitleda ZenDesk keskkonnas lisaks kirjalikele kliendipöördumistele ka kõneringi kõnesid, koos kõnesalvestuste, statistika ja raportitega. Täiendavat infot, mida Wildix kõnesidelahendus pakub ZenDesk kirjalike kliendipöördumiste lahendusele juurde on võimalik lugeda siit.
  • vTiger CRM koos Wildix lahendusega võimaldab luua kõnest ticketi, mille saab lisada vTiger CRM andmebaasi. Võimalik on siduda kõik ühe kliendiga seotud erinevad tegevused (kõne, e-kiri, chat, sotsiaalmeedia) ümber konkreetse kliendikohase kaardi vTiger CRM andmebaasis. Rohkem infot vTiger CRM lahenduse kohta koos kõneside osaga saab lugeda siit ja siit.
  • Frontstage Ticketing moodul võimaldab kõnede ja kirjalike pöördumiste süsteemset käsitlemist. Tööakna vaated ja väljad programmeeritakse täpselt kliendi soovidele vastavalt. Fronstage on võimekas ja laia funktsionaalsusega kontaktikeskuse ning kliendipöördumiste käsitlemise terviklahendus. Frontstage ei ole CRM, kuid lahendust on võimalik siduda erinevate CRM kliendibaasidega. Rohkem infot FrontStage kohta saab lugeda siit ja tootja kodulehelt siit.

Seotud lahendused