Tutvustus

Esecom International on kõneside, kontaktikeskuste ning kaasnevate tarkvarade pakkumistele spetsialiseerunud ettevõte. Meie vastutada on enam kui 350 iseseisva kõnesidesüsteemi töö ja paljude kliendikohaste VoIP-kõneside pilvelahenduste funktsioneerimine. Iga üksiku kliendi keskne spetsiifika, kaasnev nõustamine ning arendus on taganud meile enam kui 25 Mitel MiCC Enterprise (Solidus) kõrgtaseme kontaktikeskuse usalduse ja tunnustust vääriva kliendisuhte.
 

Esecom International on Wildix srl toodete maaletooja Eestis ning Mitel Networks Corporation lahenduste volitatud müügi-ja teeninduspartner Balti riikides. Täna Mitel kaubamärgiga turustatavad tooted MiVoice, MiCollab, MiContact Center ja Mitel Business Phones  on varasemalt kandnud ka Aastra või Ericssoni kaubamärke. Esecomi meeskonda kuuluvad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kes omavad aastatepikkust kogemust ja oskusteavet telekommunikatsiooni ja IT valdkonnas. Kollektiivi liikmete oskusteave võimaldab meil klientide ärieduks välja pakkuda tehnilisi lahendusi, mis asuvad kas klientide juures või on kasutatavad personaalsete kliendikohaste pilveteenustena.


 Esecom teeb igapäevaselt koostööd erinevate tarnijatega, pakkudes eeltoodule juurde lisaseadmeid, integratsioone ning erinevate suhtluskanalite sidustamisi. Pakume valikut telefoniaparaatidest, professionaalsetest kõrvaklappidest kuni spetsiifiliste konverentskõnede seadmete ning tööjõu planeerimisprogrammideni. Esecomi portfellis on ka erinevate keerukusastmetega kõnesalvestuste lahendused, võimaldades salvestada kõnesid lisaks laua- ja VoIP-telefonidele, ka mobiiltelefonidest ning arvutitest.

Seotud lahendused