Videokonverents

Tänapäevase kommunikatsiooni üheks kasvavaks trendiks on videokonverents. Wildix ubiConf lahendus võimaldab ühe, kahe või enama osapoolega videokonverentsi e-kirja/e-kalendri kutsega hõlpsalt kokku kutsuda ning osaleda selles kaameraga varustatud arvutist, nutiseadmest või koosolekuruumis asuvast spetsiaalsest videolahendusest.

 

Videokonverentsi seadmeid saab vaadata siit.

 

Vaata ülevaatlikku Wildix telefonisüsteemi videotutvustust:

 

 

Wildix Ubiconf enim kasutatud lisavõimaluseks on konverentsi ajal ükskõik mis osapoole arvutiekraani jagamise võimalus ning koosoleku heli ja video salvestamine. Kuni 30 osalejaga videokonverentsi salvestuse lõpus on võimalik suuremahulist faili kas koheselt või hiljem alla laadida, edastades soovi korral kõigile huvilistele e-kirjaga unikaalse veebiaadressi.

Täiendava võimalusena saab videokonverentsi ka reaalajas vaatamiseks üle kanda ehk stream' ida YouTube või Facebook keskkonnas, mille kohta videoõpetus on leitav  siit

 

Täiendavat tehnilist infot Wildix Ubiconf videokonverentsi lahenduse kohta on võimalik leida siit:

 

Esecom on koostanud klientidele "võtmed kätte" pakkumise avatud, mitmekesisele ja professionaalsele videokonverentsi täislahendusele nõupidamiste ruumi ja töötajate personaalarvutitesse. Tutvu Esecomi videokonverentsi lahenduse pakkumisega siin.

 

Rohkem infot infot videokonverentsi lahenduse kohta inglise keeles on leitav siit.

Seotud lahendused