Videokonverents

VAATA KOHE: Wildixi kaugtöö pakkumine – 6 kuud tasuta!

 

Tänapäevase kommunikatsiooni üheks kasvavaks trendiks on videokonverents. Wildix lahendused võimaldavad ühe, kahe või enama osapoolega videokonverentsi hõlpsalt kokku kutsuda ning osaleda selles kaameraga varustatud arvutist, nutiseadmest või koosolekuruumis asuvast spetsiaalsest heli ja videopilti edastavast seadmest. Wildix veebi- ja videokonverentsi saab kutsuda kolmandaid osapooli e-kirja teel edastatava kutsega. Kutsutud isik peab vaid kutses sisalduva lingi avama Chrome  või Mozilla veebibrauseris.

 

Seadmeid videokonverentsi läbiviimiseks saab valida siit.

 

Vaata ülevaatlikku Wildix videokonverentsi võimaluste tutvustust:

 

 

Wildix Ubiconf on kuutasu põhine litsentsi komponent, mis võimaldab kokku kutsuda telefoni-, veebi- või videokonverentsi. Lisavõimaluseks on konverentsi ajal ükskõik mis osapoole arvutiekraani jagamise võimalus ning koosoleku heli ja video salvestamine. Kuni 30 osalejaga videokonverentsi salvestuse lõpus on võimalik suuremahulist faili kas koheselt või hiljem alla laadida, edastades soovi korral kõigile huvilistele e-kirjaga unikaalse veebiaadressi.

Lisaks saab videokonverentsi ka reaalajas vaatamiseks üle kanda ehk stream' ida YouTube või Facebook keskkonnas, mille kohta videoõpetus on leitav  siit

 

Täiendavat infot Wildix Ubiconf videokonverentsi lahenduse kohta on võimalik leida siit:

 

Wizyconf on (täiendusena Ubiconfile) esimene tõelise kasutusmugavusega professionaalne veebi- ja videokonverentsi komplekt, tagades üle kolme ekraani 4K kvaliteediga videopildi, ruumist edastatava kõrgkvaliteetse heli ning lihtsa kasutusmugavuse ja käivitamise kiiruse, milleks kulub vaid 30 sekundit! Mitmel ekraanil on võimalik vaadata kas erinevaid videopilte, veebilehti või töödokumente. Wizyconf kasutamine ei nõua, et teistel osalejatel oleks Wizyconf, piisab vaid, et videokonverents on kokku kutsutud Wildix keskkonna kaudu ning iga kasutaja saab osaleda enda poolt valitud sobiva seadmega, sealhulgas helistamine videokonverentsi tavalise telefonikõnega.

 

Täiendavat infot Wildix Wizyconf kohta on võimalik leida siit:

 

Esecom on koostanud klientidele Ubiconf lahenduse baasil "võtmed kätte" pakkumise avatud, mitmekesisele ja professionaalsele videokonverentsi täislahendusele nõupidamiste ruumi ja töötajate personaalarvutitesse. Tutvu Esecomi videokonverentsi lahenduse pakkumisega siin.

 

Rohkem infot videokonverentsi lahenduse kohta inglise keeles on leitav siit.

Seotud lahendused