Videokonverentsiseadmed

1. Wildix Huddle on heli- ja videokonverentsiseade nõupidamisruumidele (kuni 10m2, 3-7 inimest) või personaalseks kasutamiseks. Huddle on mugavam kui sülearvuti kaamera/kõlar või eraldiseisvad seadmed. Huddle ühildub USB-liidese kaudu koheselt ja automaatselt iga arvutiga. Seade töötab enamike video- ja kõnekonverentside tarkvaradega mida juhitakse arvutist, näiteks Skype, Zoom, Whats’Up, Messenger, Wildix Kite jpt.

Teise osapoole sõnumid on ruumis selgelt kuulda. Tootel on Full HD kvaliteediga 120° raadiusega lainurk-kaamera videopildi edastamiseks. Huddlega on osalejad teistele hästi nähtavad ning kuuldavad ilma, et peaks sülearvutit pidevalt keerama või ekraani juurde kummarduma.

 


Rohkem infot Wildix Huddle lahenduse kohta on leitav siit.

 

 

2. PUAS 4K ePTZ videokaamera PUS-V200C on monitorile üla- või alaserva klambriga kinnitatav väike kaamera. Sisse on ehitatud hea kvaliteediga mikrofon, valjuhääldi puudub. PUS-V200C puhul on tegu väga soodsa ja taskukohase ePTZ kaameraga.


ePTZ = electronic pan, tilt, zoom ehk elektrooniline panoraam, kallutus, suum.

Kaamera kasutab digitaalse suumi tehnoloogiat, et pakkuda fikseeritud (mitte PTZ) kaameral tõelisi PTZ-laadseid funktsioone.

Digitaalne suum töötab lihtsalt pikslite suurendamise teel. Seda tehes keskendutakse ainult osale kogu kaamerapildist ja suurendatakse seda kogu vajaliku kaadri täitmiseks.

Kuna vaadatakse ainult osa pildist, saab huvipakkuvat ala kogu kaamerapildis liigutada, et mõjutada panoraam- ja kallutusefekti (ilma kaamera pead liigutamata).

Seega võimaldab digitaalne suum mitte ainult pilti suumida, vaid ka suumimisel selles pildis ringi liikuda.

ePTZ-kaameral on võime liikuda koheselt uue kaadri juurde (eelseadistuse või otsese PTZ-asendi käsu kaudu). Uue kaadri kadreerimist pole vaja oodata. Tõelise PTZ-kaameraga peate ootama, kuni mehaanilised mootorid liiguvad uude P-, T- ja Z-asendisse.

ePTZ-tehnoloogia eelised on kindlasti suurus ja maksumus.


Eestikeelne kasutusjuhend on leitav siit.

Ingliskeelne kasutusjuhend on leitav siit.

 

3. Logitech Group Kit on kõrge kvaliteediga seadmete lahendus igat tüüpi keskkondadesse. Logitech Group Kit sisaldab enda kuni 10x suurendusega kaamerat ja väga hea ning puhta tämbriga konverentsi heliseadet.


Vaata Esecomi videokonverentsilahenduse pakkumist konverentsiruumi täislahendusele siit.


Rohkem infot Logitech Group Kit seadmete lahenduse kohta on leitav siit.

 


 

4. Wizyconf on 4K videokonverentsiseadmete komplekt ja kuutasupõhine litsents kõrgetasemelise veebi- ja videokonverentside läbiviimiseks.

Komplekti kuulub ratastel kolme ekraani alus, i7 ChromeOS arvuti, 2 kaamerat, 2 helistuudio tasemel mikrofoni ning juhtpult. Täiendavalt tuleb soetada juurde kolm ekraani, suuruses 55’’-65’’.


Wizyconf töötab Wildix videokonverentslahenduses kui ühe konverentsruumi osaleja töökoht/seade. Wizyconf komplekti tehnilisi seadmeid saab kasutada ka kolmandate osapoolte lahenduste osadena.

 

Rohkem infot Wizyconf lahenduse kohta on leitav siit

Seotud lahendused