VoIP-kõneside

Esecom on valinud kaasaegseid kommunikatsiooniks sobilikke VoIP kommunikatsiooni pilvelahendusi ning kogu kaasnevat portfelli kahelt maailma oma valdkonna juhtivalt tootjalt: Mitel Networks Corporation ja Wildix srl.


Mitel MiVoice MX-One on IP-põhine ettevõttekeskne kommunikatsioonisüsteem (IP-PBX), mis võimaldab ühte süsteemi seotuna kasutada erinevaid töövahendeid, alates VoIP-telefonidest ja VoIP-tarkvarast, kõnetarkvarast arvutis kuni kantavate telefonide IP-DECT võrguni; mobiiltelefonide liidestamisest, tava-DECT, süsteemi- või lihtsa analoogtelefoni ja faxini välja. Mitel MiVoice MX-One platvormile saab liita ja luua täiendavaid tava- ja erilahendusi, näiteks kõrgtasemel kontaktikeskust Mitel MiCC Enterprise, kui ka tarkvaralahendusi pilvepõhiseks grupitööks MiCollab või MiTeam.

Rohkem infot Mitel MiVoice MX-One kohta on leitav siit.

 

Wildix Communication System on uus IP-põhine kommunikatsioonilahendus ja ideaalne platvorm väikestele ja keskmise suurustega ettevõttetele. Lahendus kasutab paljudes funktsoonides lisaks WebRTC protokolli, võimaldades seeläbi viia suhtlus lisaks kõnesidele palju mitmekesisemaks ning otse ettevõtte või asutuse kodulehele. Kodulehele lihtsalt lisatud chat-aken, tava- või videokõne võimalus, statistikat ja kõnesalvestust pakkuv kõnekeskus koos erinevate telefonide ja võrguseadmetega on viinud Wildixi abil paljude ettevõtete või asutuse suhtluse maailmaga täiesti uuele tasemele.


Rohkem infot Wildix Communication System võimaluste kohta on leitav siit.Seotud lahendused