Kõrvaklapid lauatelefonile

Meie e-poes on müügil suur hulk erinevaid kõrvaklappe, mis sobivad hästi ka kontoritöötajale, kes peab suhtlema palju telefoni teel, kuid töötab avatud kontoris. Sellisteks puhkudeks on mugav kasutada ka kõrvaklappe, mis on mõeldud lauatelefonile.


Lauatelefoni kõrvaklappide eelised

Kõrvaklapid, mis on mõledud lauatelefonile teevad töötamise palju mugavamaks, sest samal ajal rääkides lauatelefoniga on nüüd käed vabad ning ei pea ühe käega telefoni hoidma. Kõrvaklappide eelised:

  • mugavam töötada
  • kõnekvaliteet on parem
  • ei pea olema lauatelefoni juures
  • saab privaatselt rääkida

Kõrvaklapid, mis on mõeldud lauatelefonile, on nüüd olemas ka ilma juhtmeteta, mis annab lautelefoniga rääkimiseks vabaduse liikuda, mida muidu ei saaks, kuid selleks peab olema lauatelefonil ka vastav võimekus.

Milliseid kõrvaklappe lauatelefonile valida?

Meie kõrvaklappide tootevalik on väga lai. Leidub nii igapäevaseks kasutamiseks kõrvaklappe, kui ka professionaalseks kõnekeskuse tööks sobilikke.

Wildix seeria kõrvaklapid lauatelefonile

Pakume mugavaid Wildix seeria kõrvaklappe, mis ühilduvad erinevate arvutite ja mobiiltelefonidega, komplektis kaasas oleva kolme ühenduslüliga: USB liidese, 3,5mm pulkpistiku või lauatelefonidele sobiva RJ-9 ühendusliidesega. Ühepoolne Wildix BT kõrvaklapp ühildub BT 4.0 tehnilise lahenduse abil nii Wildixi tipptaseme lauatelefonide kui ka erinevate Bluetooth seadmetega, nagu näiteks IPhone ja Android mobiiltelefonid ning sülearvutid. Wildix kõrvaklappidel on nahast kuularikatted ning taustamüra summutavad mikrofonid. Tutvu Wildix seeria kõrvaklappidega lähemalt siin.

Plantronics EncorePro ja SupraPlus seeria kõrvaklapid lauatelefonile

Tipptaseme kõrvaklapid Plantronics EncorePro ja SupraPlus seeriatest on kõrge kvaliteediga ja vastupidavad töövahendid aastateks. Kõrvaklappide väljatöötamisel on arvestatud ergonoomilisuse ning võimalikult kerge kaaluga. Encore ja SupraPlus seeria kõrvaklapid on heli- ja koostekvaliteedi ning mugavuse tõttu mõeldud kõne- või kontaktikeskuse töötajatele igapäevaseks kasutamiseks. EncorePro ja SupraPlus seeria kõrvaklappidele peab eraldi juurde soetama USBühendusjuhtme arvutiga ühendamiseks või U10P liidesjuhtme lauatelefoniga ühendamiseks. Kõrvaklappe saab Y-juhtme abil kasutada paralleelkuulamiseks ja abistamiseks. Spetsiaalne SupraPlus D261N/D251N (USB) mudel on komplekteeritud koheselt arvutiga töötamiseks poolitatava USB liidesega (DA45). Tutvu Plantronics EncorePro ja SupraPlus seeria kõrvaklappidega lähemalt siin.

Plantronics SAVI 700 seeria kõrvaklapid lauatelefonile

Juhtmevabadest kõrgekvaliteetsetest kõrvaklappidest pakume Plantronics SAVI 700 seeria tooteid, mis tagavad tänu DECT tehnoloogale suure tegevusraadiuse (siseruumides kuni 50m) ning EHS adapterkaabli (APS, APV, APC) lisamisel ka kõnele vastamise võimalust kõrvaklapilt, s.t. kas VoIP lauatelefonilt või näiteks arvutist eemal olles. Plantronics SAVI seeria ühildub enamike tootjate VoIP lauatelefonide ja sülearvutitega ning Plantronics SAVI 700 seeria eeliseks on ka pikk aku vastupidavus, mis võimaldab kasutajal ka terve tööpäeva kõrvaklappidega rääkida, ilma akut laadimata. Tutvu Plantronics SAVI 700 seeria kõrvaklappidega lähemalt siin.