Zammad ticketing

Kliendipöördumised Zammad’is

Zammadi ticketing-süsteem on suurepärane võimalus hallata kliendipöördumisi ühes keskkonnas. Zammad võimaldab e-kirjade saatmist, ticket’ite loomist, kliendikontaktide haldamist ja palju muud. Koos Wildixi integratsiooniga saab Zammadist otse ka helistada ning luua ticket’eid nii kõnedest kui ka e-kirjadest.

Zammad ticketing

Kellele sobib Zammad ticketing?

Zammad sobib kõikidele, kes soovivad teenindaja töölaualt kaotada märkmepaberid ning luua teenindusprotsessi korrapärasust. See aitab säästa kuni 50% aega e-kirjade käsitlemiselt ning muuta teenindusprotsessi korrapäraseks. Zammad ticketing‘i abil  ei jää ükski kliendipöördumine märkamata ning kogu töövoog on klienditeenindajale selge ja arusaadav ka siis, kui eelnevalt tegeles kliendiga tema kolleeg.

Kui kasutad hetkel kirjavahetuseks Outlooki või muud meiliprogrammi, siis on Zammad ticketing parim viis üleminekul kvaliteetse, kiire ja korrapärase kliendisuhtluseni. Lahendus koondab ühte tervikvaatesse kliendi e-kirja koos vastuskirjadega. Samal ajal on klieniteenindajale nähtav ka eelnev suhtlus teenindatava kliendiga. Lahendusse saab integreerida Wildixi kõnelahenduse, kodulehe chat-akna, SMSi ning Facebooki ja Twitteri pöördumiste käsitlemise.

Eriti hästi sobib Zammad väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad teenindusprotsessi selgust ja struktuuri luua. Zammadit on võimalik majutada Esecomi partnerite juures või soovi korral kliendi enda serveris.

Kuidas Zammadiga tööd alustada?

Esecomiga ühendust võttes teeme kõigepealt ticketing‘i tutvustava demo-ettekande. Selle käigus saame keskkonna üle vaadata ja vastata kõikidele tekkinud küsimustele. Pärast seda saame luua testkonto, et saaksie ise Zammadi võimalusi katsetada ja vaadata, kuidas see teie töökeskkonda sobitub. Kui paigaldamise otsus on tehtud, siis sisaldab pakkumine Zammad ticketing‘i majutust, esmast seadistust ja jooksvat kasutajatuge, et ka kasutamise käigus tekkinud küsimused alati vastuse saaksid.

Zammadi töölaud:

Töölaualt saab teenindaja ülevaate päevastatistikast –pöördumiste lahendamise kiirus, avatud ja lahendatud pöördumiste arv ja palju muud.