Meist

Esecom – sinu partner suhtlusmaailmas!

Esecom International OÜ on kõnesidekontaktikeskuste ning sellega kaasnevate tarkvarade pakkumistele spetsialiseerunud ettevõte. Meie vastutada on enam kui 350 iseseisva kõnesidesüsteemi töö ja paljude kliendikohaste VoIP-kõneside pilvelahenduste funktsioneerimine. Esecom on Wildix srl toodete maaletooja Eestis ning Mitel Networks Corporation lahenduste volitatud müügi-ja teeninduspartner Balti riikides.

Wildix PBX | VoIP Solutions | Unified Communications | WebRTC

Esecomi erisuseks on oskus pakkuda digitaalse tehnoloogia abil kõrge IT-turvalisusega professionaalseid lahendusi, tööalase suhtlemise fookusega. Lihtsalt kasutatavad tarkvarad koos kõrvaklappide, äritelefonide või eriseadmetega loovad igapäevaselt lisaväärtust meie enam kui mitmesajale ärikliendile ja riigiasutusele.

Esecomi loodud lahendused on sideoperaatoritest sõltumatud. Erinevalt sideoperaatorite standardtoodetest pakume äriklientidele just neile sobivaid terviklahendusi. Ettevõttepõhised pilvelahendused sobivad kõikidele kasutajatele, olenemata andme- või kõneside pakkujast ning telefoninumbri kuuluvusest firmale või eraisikule. See tagab klientidele alati võimaluse tehnoloogilisi seadmeid või rakendusi välja vahetamata valida endale sobilik sideoperaator või internetiteenuse pakkuja.

Esecomi meeskonna kogemus ja kompetents võimaldavad luua ettevõtetele ja asutustele süsteemselt läbimõeldud pilvelahendusi, mis muudavad suhtlemise lihtsaks ning stressivabaks.

Meie kliendid on pikaaegse koostöö baasilt Esecomiga esile tõstnud kolme peamist punkti:

  • kvaliteetne nõustamine ja suur loovus lahenduste pakkumisel
  • hea kontakt ja kiire tegutsemine
  • professionaalne järelteenindus