Wildix Smart Working

Wildix on kaasaegne VoIP-põhine kommunikatsioonilahendus, mis on asjalik ja sobilik platvorm igas suuruses organisatsioonidele. Uudne tehnoloogia pakub ühes tervikkeskkonnas nii kasutajatele kui ka klientidele mitmekanalilist (kõne/video/chat/veebiseminar/kõnekeskus) suhtlusvõimalust. Integratsioonivõimekus lubab Wildixi kõnesidelahendust siduda nii maailma juhtivate (MS Teams, Salesforce) kui ka spetsiifiliste tarkvaradega (Pipedrive, Freshdesk).

Wildix sobib töösuhtlusel kõigile, kes leiavad, et suhtlus klientidega, suhtlus kolleegidega ning info jagamine peavad olema lihtsal moel korraldatud ning parimal viisil kättesaadavad.

Wildixi lahendus töötab kõikide Eesti suuremate sideoperaatorite ühendustega. Telefoninumbrite ja sideteenuse pakkuja valik jääb alati kliendi otsustada. Kõneside ja kõnekeskuse saab Wildixiga käivitada lisaks lauatelefoninumbritele ka mobiilinumbrite ning mobiiltelefoni grupinumbriga.

Wildix Classound operaatorteenuse kaudu on paljud kliendid Eesis avastanud endale võimaluse:

  • helistada soodsalt nii Eesti (sh mobiiltelefonidele) kui ka välismaa numbritele
  • tellida ja lisada Wildix kõneside või kõnekeskuse lahendusse nii olemasolevaid kui ka uusi Eesti ja välisriikide telefoninumbreid

Rohkem infot Wildix Communication System võimaluste kohta on leitav tootja kodulehelt.