Ticketing

Kliendipöördumise haldamise süsteemi rahvusvaheliselt tuntud nimetus on ticketing või eestipäraselt piletite/pöördumiste süsteem. Ticketing süsteemi kasutamine tagab selle, et ükski kliendi pöördumine ei jääks tähelepanuta. Samuti välistatakse olukord, kus ühe pöördumisega tegelevad samal ajal mitu töötajat, sest ticket ehk pilet saab olla korraga ainult ühe inimese käes. Avatud protokollid võimaldavad integreerida kliendipöördumiste töövahendeid ka CRM andmebaasidega.

Esecom pakub lahendusi peamiselt kolme erineva süsteemi baasil:

  • FreshDesk koos Wildixiga võimaldab liita ja käsitleda FreshDesk keskkonnas lisaks kirjalikele kliendipöördumistele ka kõneringi kõnesid. Töötaja saab seega kõike ühes keskkonnas teha – kõnele vastata, pöördumise luua, info kirja panna ning pöördumist kuni selle lahendamiseni jälgida. Kui kliendiga lõpuni tegeletud, saab ticketi lahendatuks märkida ning see kaob töölaualt. FreshDeskis on võimalik lahendada nii e-kirja kui erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu tulnud pöördumisi.
  • vTiger CRM koos Wildix lahendusega võimaldab luua kõnest ticketi, mille saab lisada vTiger CRM andmebaasi. Võimalik on siduda kõik ühe kliendiga seotud erinevad tegevused (kõne, e-kiri, chat, sotsiaalmeedia) ümber konkreetse kliendikohase kaardi vTiger CRM andmebaasis. Rohkem infot vTiger CRM lahenduse kohta koos kõneside osaga saab lugeda siit ja siit.
  • Frontstage ticketing moodul võimaldab kõnede ja kirjalike pöördumiste süsteemset käsitlemist. Tööakna vaated ja väljad programmeeritakse täpselt kliendi soovidele vastavalt. Fronstage on võimekas ja laia funktsionaalsusega kontaktikeskuse ning kliendipöördumiste käsitlemise terviklahendus. Frontstage ei ole CRM, kuid lahendust on võimalik siduda erinevate CRM kliendibaasidega. Rohkem infot FrontStage’i kohta saab lugeda siit ja tootja kodulehelt siit.