FreshSales CRM

Mida pakub FreshWorks?

Freshworks pakub innovaatilisi kliendisuhtluse tarkvarasid, mis lihtsustavad meeskondade tööd igas suuruses ettevõtetes. Freshworksi visioon ongi anda igale ettevõttele võimalus võita lojaalseid kliente pikaks ajaks.

Freshworksi pilvepõhine tootevalik on disainitud koos töötamiseks, et kasvatada koostööd ja aidata meeskondadel klientide ja kolleegidega paremini ühendust saada ja suhelda. Fresworksi erinevad moodulid on kohe valmis kasutamiseks, nende kasutamine on lihtne ning tagab kliendist põhjaliku ülevaate. Moodulid on disainitud nii, et iga ettevõte saab need kujundada vastavalt enda vajadustele.

Need on disainitud lõppkasutajale, et töölaud oleks lihtne ja loogiline ka toodete esmakordsel kasutamisel.

freshsales

Freshworksi tooted toetavad targa ja tervikliku lahendusega parimate potentsiaalsete klientide leidmist, klientide kaasamise suurendamist, müükide lõpuni viimist ja olemasolevate klientide kasvamist.

Tooted on esindatud rohkem kui 150 riigis ja kasutatavad 42 erinevas keeles. Kasutajaid on kõikvõimalikest vadkondadest üle maailma nagu tehnoloogia, meedia ja telekom (Cisco, Netflix), autotööstus (Toyota, Honda), haridus (Stanford University), avalik sektor (Unicef), e-kaubandus (Shopify), finants (Moneycorp) jne.

freshworks

Freshworksi tooteportfell:

 

freshdesk           freshsales

freshsales            freshservice

freshmarketer             freshteam