Teams4Wildix

Wildix ja MS Teams

Microsoft Teamsiga telefoninumbritele helistamine on Wildixi lahendusega lihtsasti tehtav. Inglismaal asuv MS Teamsi partner on välja töötanud kõikidele turgudele universaalse liidese. Helistamine Teamsi tarkvarast annab MS Teamsi kasutajatele juurde numbripõhise kõneside ja võimaldab kasutajatele luua kõnekeskuse lahenduse koos kõnesalvestusega. Seega toimub kasutaja jaoks kogu suhtlus ühes süsteemis, mille kasutamisega ollakse juba harjunud.

Teams4Wildix pakub parimat telefonisüsteemi ja MS Teamsi integratsiooni. Lahendus võimaldab kõnesid mugavalt MS Teamsi keskkonnas hallata ning kasutada lisafunktsioone nagu näiteks kõnejärjekord, IVR, kõne suunamine, kõnesalvestus, kõnepostkast jpm.

Valikus on kaks erinevat võimalust:

  1. Kasuta Wildixi veebiportaali vaadet MS Teamsi lahenduse sees
  2. Käsitle kõnesid otse MS Teamsi töölaualt

Wildixi integratsioon ei EI VAJA lihtsamas lahenduses helistamiseks vajalikke Microsoft 365 (Office 365)  E3 või E5 + telefonisüsteemi ehk kõrgema taseme litsentse! Wildixi meeskonnatöö töölaud integreerituna MS Teamsi vaatesse võimaldab kõne alustamist ja juhtimist Wildix Collaborationi töölaualt (vt pilt 1). Kõneleda saab lisaks arvutile ja kõrvaklappidele näiteks ka VoIP lauatelefoni või mobiiltelefoniga.

Pilt 1. Wildix Collaborationi töölaud MS Teamsis.

teams4wildix

Täisväärtuslik MS Teamsist helistamise integratsioon võimaldab teams4Wildix  täiendava plugina abil helistada ning kõnesid käsitleda otse MS Teamsi töölaualt (vt pilt 2). Sel juhul on eeltingimuseks Microsoft 365 (Office 365) kõrgema taseme litsents.

Pilt 2. Wildixi kõned MS Teamsis.

teams4wildix

MS Teamsist helistamist võimaldava teams4Wildix lahendusega kaasnev mugav Wildix Classound operaatorteenus tagab ise MS Teamsi kasutajale nii olemasoleva kui uue lauatelefoninumbri kasutamise viisil, et kasutaja ei pea ise erinevate riikide (sh Eesti) sideoperaatoritega selle osas lepingut sõlmima.

Integratsioon võimaldab:

  • helistamist MS Teamsi nii veebibrauserist kui ka alla laaditud tarkvararakendusest
  • ühekordset sisselogimist Microsoft 365-ga (Office 365)
  • sisenevate ja väljuvate kõnede käsitlemist MS Teamsi keskkonnas
  • kõnelemist erinevate Wildixi seadmete ja rakendustega, sh VoIP lauatelefonid, juhtmevabad DECT-telefonid, juhtmega ja juhtmevabad kõrvaklapid või veebibrauser ning nutiseadme rakendus
  • Classound teenuse kaudu soodsaid kõnetariife ja helistamist 133 riiki
  • integreeritud faksi- ja SMS-server;
  • usaldusväärset telefonisüsteemi koos kohaliku toega
  • lihtsat seadistamist

Vaata integratsiooni tutvustust ka videost: