Mis on Mitel?

Mis on Mitel?

Mitel MiVoice MX-One on IP-põhine ettevõttekeskne kommunikatsioonisüsteem (IP-PBX), mis võimaldab ühte süsteemi seotuna kasutada erinevaid töövahendeid, alates VoIP-telefonidest ja VoIP-tarkvarast, kõnetarkvarast arvutis kuni kantavate telefonide IP-DECT võrguni, mobiiltelefonide liidestamisest, tava-DECT, süsteemi- või lihtsa analoogtelefoni ja faksini välja. Mitel MiVoice MX-One platvormile saab liita ja luua täiendavaid tava- ja erilahendusi, näiteks kõrgtasemel kontaktikeskust Mitel MiCC Enterprise ning tarkvaralahendusi pilvepõhiseks grupitööks – MiCollab ja MiTeam.

Rohkem infot Mitel MiVoice MX-One kohta on leitav siit.

Mitel Streamline – VoIP telefoniside tehniliselt teostatuna senisel füüsilisel telefonijuhtme paaril. Mitel Streamline’i lahendus pakub võimalust ilma olemaseoleva majasisese kaabelduse muutuseta liikuda eelmise põlvkonna analoog/digitaal telefonisidelt kaasaegsele VoIP telefonisidele. Mitel Streamline kasutamine on eriti aktuaalne suurtes ja vanemates tööstus- ning laohoonetes või suure hermeetilisusega reisilaevadel, kus kulud senise sidekaabelduse ümbertegemisele oleksid ülisuured või tehniliselt teostamatud.

Lisainfot leiad siit.

Mitel MiVoice Border Gateway (MBG) tagab kaasaegses VoIP kõnesides vajaliku kõrgel tasemel IP-turvalisuse, juhul kui soovitakse kasutada telefonisidet lisaks ettevõtte sisevõrgule ka vabas internetis ehk avatud ja turvamata välises IT-võrgus. MBG abil saab kasutaja VoIP kõneside abil teha tava- või videokõne ükskõik millise avatud interneti ühenduse kaudu, muretsemata turvalisuse pärast ning ilma eelneva vajaduseta käivitada VPN-põhist spetsiaalset turvakanalit. MGB on lihtsustatult väljendades tulemüür, mis tagab turvalisuse ükskõik millises punktis maailmas avatud interneti abil VoIP kõnesid helistades. Mitel MiVoice Border Gateway täidab edukalt nii WebRTC, SIP Proxy kui ka IPv4 ja IPv6 vahelise võrgu vahelüli (Gateway) funktsionaalsusi.

Lisainfot leiad siit.

 

Võta meiega ühendust!