Videoteenindus

Videosuhtlus klienditeeninduses

Tänapäeval toimub enamik reaalaja klienditeenindusest arvutis. Viimastel aastatel on igapäevases töösuhtluses ja klienditeeninduses tunduvalt kasvanud ka suhtlemine videokonverentside kaudu. Videoteenindus viib ärisuhtluse uuele tasemele.

Videopilt äratab täiendavat usaldust ning tekitab personaalsemat ja usaldusväärsemat tunnet. Miks mitte lisada veebilehelt algavasse teenindusprotsessi ka teenindaja videopilt?

Videosessiooni alustamise akent saab igale veebilehele imelihtsalt lisada, seda kas iseseisvalt või koos chati ja otsekõne võimalusega ehk Wildix WebRTC Kite täislahendusena (otsesuhtlus veebilehelt).

videoteenindus
Mugavaks teenindusprotsessiks saab teenindaja seejuures kasutada uhiuut X-Bees keskkonda. Nii tekitab videoteenindus oluliselt personaalsema kliendisuhte otse veebist ning saate jätta oma e-poest, veebilehest ja ettevõttest kaasaegse ning usaldusväärse mulje.

videoteenindus

Tänu kõikidele olemasolevatele funktsioonidele on X-Bees lihtsaim viis klientide ja kolleegidega suhtlemiseks. Funktsioonide seas Töö kiiret ja on vestlus, kohaloleku info, video- ja tavakõned ning töölaua ja dokumentide jagamine.

Loe X-Bees’i võimaluste kohta ka Wildixi kodulehelt.

Eristuge teistest ning pakkuge lihtsat otsepildiga videoteenindust veebist juba täna!