Wildix Classound

UUDIS: Wildix Classound – rahvusvahelised kõned ja numbrid.

Classound on kohalikele ja rahvusvahelistele numbritele helistamise ja ühendamise teenus Wildixi virtuaallahenduse kasutajatele. Classound võimaldab Wildixiga ühendada lisaks Eesti numbritele ka nt Läti, Leedu, Rootsi või Hispaania telefoninumbreid, sõlmimata nimetatud riikides kohalike teenusepakkujatega eraldi lepinguid. Seega on rahvusvahelised kõned Wildix Classoundi abil nutikas lahendus. Classound teenuse kaudu saab Wildixiga ühendada nii uusi kui ka kasutusel olevaid telefoninumbreid, kokku 133 riigist, sh ka Eestist. Senine operaator peab vaid võimaldama olemasoleva numbri teisaldust Classoundi.  Klientidele on lahendus mugav, sest nad ei pea soovitud sihtriigis uue numbri avamiseks või olemasoleva üle toomiseks suhtlema erinevate kohalike kõneside operaatoritega.

Iga Classoundiga liidetud numbri kuutasus sisaldub 3000 kõneminutit Eesti ja Euroopa Liidu ning veel kümne populaarsema riigi (nt Inglismaa, USA, Austraalia) vahel. Mahu täitumisel rakendub täiendav minutipõhine arvestus (0,05 €/min). Sisenevat kõnet ei maksustata..

Lisaks võimaldab Classoundi helistada minutipõhise arvestuse alusel veel täiendavalt 99 riigi telefoninumbritele (nt Hiina, Venemaa, Ukraina jne), kuid ühendustasud ja minutitariif on igas riigis erinevad. Täpsema info või küsimuste korral võta meiega ühendust, et saaksime vajadused kaardistada ja pakkumise teha.

 

Rohkem infot Classoundi kohta leiad siit.