Wildix

Wildix on kaasaegne VoIP-põhine kommunikatsioonilahendus, mis sobib igas suuruses organisatsioonidele. Uudne tehnoloogia võimaldab ühes tervikkeskkonnas telefoninumbri põhist suhtlemist koos MVP (Messages/Video/Phone)  lahendustega. Integratsioonide abil saab Wildixit siduda juhtivate tarkvaradega, näiteks MS Teams, Salesforce, Pipedrive, Freshdesk jpt. Alates 2021. aasta sügisest on Wildix ülemaailmselt tunnustatud Gartner® Magic Quadrant™ for UCaaS  maatriksi liige, olles auväärses nimekirjas ainus Euroopa taustaga ettevõte.

Wildix sobib töösuhtlusel kõigile, kes leiavad, et suhtlus klientidega, suhtlus kolleegidega ning info jagamine peavad olema lihtsal moel korraldatud ning parimal viisil kättesaadavad.

Wildixi lahendus töötab kõikide Eesti suuremate sideoperaatorite ühendustega või Wildix Classound operaatorteenusega. Kõneside ja kõnekeskuse saab Wildixis käivitada lisaks lauatelefoni numbritele ka mobiilinumbritega. Telefoninumbrite ja sideteenuse pakkuja valik jääb alati kliendi otsustada.

Wildix Classound operaatorteenuse kaudu on paljud kliendid Eesis avastanud võimaluse:

  • helistada soodsalt nii Eesti (sh mobiiltelefonidele) kui ka välismaa numbritele
  • tellida ja lisada Wildix kõneside või kõnekeskuse lahendusse nii olemasolevaid kui ka uusi Eesti ja välisriikide telefoninumbreid

Rohkem infot Wildix Communication System võimaluste kohta on leitav tootja kodulehelt.