Wildixi seadmed

Wildixi telefonid

Wildixi tootevalikus on nii VoIP lauatelefone, kaasaskantavaid telefone, kõrvaklappe kui ka konverentsi- ja videokonverentsi seadmeid.

Täpse valiku leiad meie e-poest!

Wildixi seadmed

VoiP lauatelefonid

Uue põlvkonna VoiP lauatelefonid edastavad lisaks HD helikvaliteedile infot kolleegide oleku kohta nii visuaalselt kui tekstina. Saad lihtsalt ja kiiresti teada, kas kolleeg on vaba, et sinu kõnele vastata, kõneleb, on videokonverentsil või eemal.  Suure puuteekraaniga Vision ja Supervision telefonid edastavad lisaks vabateksti, mida saab kasutaja igal hetkel arvutist või äpist enda olekuinfole lisada. Näiteks: hilinen, jõuan kell 9.30 või arsti juures kella 14.30ni. Lisaks näeb telefonilt soovi korral täielikku infot, kellega (mis number ja võimalusel ka nimi) kolleeg parajasti räägib. See välistab sagedast topelthelistamist ja säästab mitmete kolleegide aega. Lisaks edastavad suure ekraaniga telefonid ka reaalajas videot ja annavad võimaluse videokõneks.

Täpse VoIP lauatelefonide mudelivalikuga saate tutvuda meie e-poes ning Wildixi kodulehel.

W-AIR DECT telefonid

Kaasaskantavad W-AIR DECT telefone saab kasutada ettevõtte territooriumil, millel on loodud kohaliku arvutivõrgu kaudu tugijaamade ja levivõimenditega piiratud levialaga kohapealne DECT sageduse raadiovõrk. Lahendust kasutatakse sageli kauplustes ja tootmis- ning teenindusettevõtetes, kuna see tagab kvaliteetse side ning töötajatel on „jagatud“ sisetelefonid, mis annavad endast levialast väljudes helisignaaliga kohe märku. Nii välistatakse juhused, kus jagatud telefoniaparaat (nt mobiil) kogemata kellegi taskusse ununeb ning selle tagasi toomine töhendaks lisa ajakulu. W-AIR DECT eeliseks on ka tõeliselt vastupidavad (s.t põrutus-, pritsme- ning tolmukindlad) seadmed, millele annab Wildix juurde 5-aastase garantii.

wildixi seadmed

Täpse VoIP lauatelefonide mudelivalikuga saate tutvuda meie e-poes ning Wildixi kodulehel.

Kõrvaklapid

Wildixi tooteportfelli kuuluvad juhtmega ja juhtmevabad kõrvaklapid. Ülepea käiva võruga varustatud ühe ja kahepoolsed juhtmega Wildixi kõrvaklappide erinevad mudelid ühilduvad nii arvutite, Wildixi VoIP lauatelefonide kui ka mobiiltelefonidega. Juhtmevabad Wildixi Bluetooth kõrvaklapid ühilduvad nii Wildixi suure ekraaniga lauatelefonide, W-AIR DECT telefonide, nutitelefonide kui ka kõikide teiste Bluetooth seadmetega. Wildixi kõrvaklappide komplektis on nahast kuularikatted ning taustamüra summutavad mikrofonid. MonoLED ja DouLED kõrvaklapid näitavad Wildixi lahendustega töötades ka visuaalset olekuinfot ehk seda, kas kasutaja parajasti kõneleb (punane) või mitte (roheline).

Täpse kõrvaklappide mudelivalikuga saate tutvuda meie e-poes ning Wildixi kodulehel.

Wizyconf Huddle

Wizyconf Huddle on heli- ja videokonverentsiseade personaalseks kasutamiseks või väiksemat tüüpi nõupidamisruumi (kuni 10 m², 2–8 inimest). Huddle on mugavam kui sülearvuti kaamera ja kõlar või eraldiseisvad seadmed. Huddleühildub USB-liidese abil automaatselt iga arvutiga. Seade töötab enamike video- ja kõnekonverentside tarkvaradega, mida juhitakse arvutist, näiteks Skype, Zoom, Google Meets, Webex, Whats’ Up, Messenger, Wildix WebRTC Kite jpt.

Teise osapoole sõnumid on ruumis selgelt kuulda. Tootel on Full HD kvaliteediga 120° raadiusega lainurk-kaamera videopildi edastamiseks. Huddle’iga on osalejad teistele hästi nähtavad ning kuuldavad, ilma et peaks sülearvutit pidevalt keerama või ekraani juurde kummarduma.

Loe täpsemalt Wildix Huddle’i lahenduse kohta Wildixi kodulehelt. Osta Wildix Huddle otse Esecomi e-poest.

Lisaseadmed

Wildix pakub lisaseadmeid, mis aitavad terviklahenduseks ühendada ka senised analoogseadmed (analoogtelefonid, faksid, modemid), sideoperaatoriga ISDN-IP ühenduskanali konverteerimise tehnilisi seadmeid ning teisi spetsiifilisi võrguseadmeid.

Täpse lisaseadmete mudelivalikuga saate tutvuda Wildixi kodulehel.

Seadmete rent

Kõiki Wildixi seadmeid on võimalik juriidilistel isikutel rentida rendiperioodiga alates kuuest kuust. Rentimise eeliste ja tingimustega saad tutvuda siin.

 

Ingliskeelsed tootelehed lõppkasutajale on mudelite kaupa leitavad Wildixi kodulehelt.